20 פברואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

להורדת אפליקציית LlinkX

Share

כרמיאל על המפה - אפליקצית הקופונים המהפכנית  Linkx כבר כאן!

 
בימים אלה פורטל כרמיאלי משיק אפליקציית קופונים מקומית חדשה שתחבר בין התושבים להנחות הכי שוות בעיר!
באוטובוס, ברכבת, במונית, בתור בקופת חולים, בהצגה או בסרט...כולם מחוברים!
 
ילדים, נוער, מבוגרים וגם קשישים - כולם מחוברים דרך הסלולרי אל העולם - מרכזי הקניות, מועדוני הספורט, לימודים, אולמות הקולנוע ועוד. כולנו התמכרנו לאפליקציות, להנחות, מבצעים ולקופונים. קופון למסעדה, לסרט, לספא...
 הקופונים הפכו לחלק בלתי נפרד בחיסכון ובניהול כלכלת הבית
 
בימנו כשעולם התוכן מצטמצם למכשירי הסלולרי, פורטל כרמיאלי מוביל את העיר לכיוון הנכון ומחבר את כרמיאל לפיתוחים הטכנולוגיים החדשניים ביותר.
כבר לא צריך לעמוד בתור ולחפש בתיק גזרי קופונים, האפליקציה תעשה זאת עבורכם! 
כל מה שעליכם לעשות זה להוריד את האפליקציה ולהתחבר!
 
חודשים של הכנות ועבודה של מומחים בארץ ובחו״ל, שימוש במשאבים רבים והשקעה של מאות אלפי שקלים, הולידו שירות שמחבר אלפי לקוחות לעשרות בתי עסק מקומיים באמצעות קופונים שמפרסם בית העסק לטובת הלקוחות. לא צריך לחפש, לנבור באתרים או לשאול את השכנים, צריך רק להתחבר לאפליקציה - שרות בחינם ללקוחות שיחסוך כסף וזמן רב.
 
האפליקציה תהיה זמינה בתחילה לתושבי כרמיאל ובהמשך לכל רחבי המדינה. מבחינתנו השמיים הם הגבול!
הצוות של פורטל כרמיאלי ריכז עבורכם באפליקציה אחת את כל הקופונים של עשרות בתי עסק בכרמיאל בכל התחומים כגון: מסעדות, טיפוח ויופי, צעצועים וביגוד לילדים, סלולאר, אופטיקה, אטרקציות ועוד! כך יהיה לכם נוח וקל והכל באפליקציה אחת. פשוט מתחברים ומתחילים לחסוך זמן וכסף רב.
 
כמיטב המסורת של פורטל כרמיאלי, באמצעות האפליקציה תוכלו לגלות גם את כל מה שקורה בעיר מבחינת אירועים ופעילויות שונות ותוכלו לקבל מידע מקומי ומפורט על הגופים השונים בעיר (עירייה, בנקים, דואר ועוד).
אז לפני כל קנייה....בדקו שאתם מחוברים.