22 ינואר 2019,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

הבמה שלכם

בכרמיאל והסביבה

הבמה שלכם

יום הגבר הבינלאומי
במשך השנים באו להתייעץ איתי מספר רב של נשים שהגיעו לרגע שהם רוצות ילד ומשפחה אבל עדיין לא פגשו בן זוג לחיים.. אם גם אתן שואלות את עצמכן את השאלה הזו אשמח אולי לחדד את היתרונות והחסרונות בהבאת ילד לבד לעולם.
הסיפור האישי שלי אינו רלוונטי אלא רק העובדות. בחרתי להביא את הילד הזה על אף שלא תכננתי, נקטתי באמצעי זהירות ועדיין זה קרה. הבחור ממנו הריתי לא היה מעוניין להיות חלק והיה מעדיף שהילד לא ייוולד. אז זוהי נקודת ההתחלה כאשר בחודש שישי אני עושה מהלך, עוזבת את העיר הגדולה ואת חיי שטיפחתי למשך כמעט עשור מחוץ לפריפריה וחוזרת ליחידת דיור בבית הוריי.

ll_shm-1_77
הבמאי והמחזאי אורי אבירם מעלה הצגה המבוססת על סיפור אמיתי .
 
yvsy
בקורס לאומנות היא בלטה משאר הנוכחים, תווי פניה מעוצבים היו יפים עד כאב, תלתלים שחורות גלשו ממצחה ונחו על כתפיה  רוחשים ובוהקים, היא ניסתה לשווא באמצעות איפור כבד להסתיר צלקות לאורך לחיה הימנית, וכיסתה בקנאות  את זרועותיה למרות הימים החמים, שרי היא ציינה את שמה, קצר ותכליתי, היא קבעה את נוכחותה ובעיקשות ראויה לציון שקדה על החומר הנלמד כמו תלמידה חרוצה אשר שאר הבלי הכיתה אינם מעניינה.
girl-517555_960_720
בימים האחרונים אני חושבת הרבה על הניינטיז, זה התחיל מתוכנית מוסיקה בערוץ 8 שגרמה לי כל כך להתגעגע לשנים הללו והמחשבות העמיקו והעימקו וניסיתי להבין מה באמת השתנה חוץ מהמוסיקה שעכשיו הרבה פחות לטעמי מאז..
גולדי אלון
שמי אורגד משה ואני מנהל קבוצת שרותי רכב  העוסקת בתחומי המכונאות, בדיקות קניה, כווני פרונט, רישוי שנתי, ומכירת רכב. השנה נכנס לשנת הפעילות ה-34 שלנו בכל התחומים הנ"ל.
Untitled-3_0
 עכשיו כבר נרגעתי מעט. ואילו אתמול חזרתי הביתה מאירוע קהילתי כולי בדמעות, הבהלתי את בעלי ואת נכדיי. יתכן וחבריי מרוסיה ומפייסבוק יכולים לצחוק על זה, אך לא יכולתי להתאפק...
גלינה קשירינה על ההתנתקות

עוד מעט תסתיים שנת הלימודים ושבחים רבים יישמעו במסיבות סיום לזכות המורים.
כל מה שהשקיעו במורים ילווה את התלמידים לאורך חייהם.
אבל הלימודים נמשכים כל החיים...

אז מוזמנים לקרוא את... מורה לחיים

מורה לחיים - שישי אישי - לודמילה פרידמן
למרות שנראה שהסערה חלפה אצלי היא רק הלכה והתגברה מכיוון שהיה לי זמן לעכל את המחשבות והרגשות...
HPIM5720%20-%20Copy
מכתב   " א י ש י  "   לראש הממשלה  ביבי  נתניהו  ושר האוצר יאיר לפיד

עמודים

Subscribe to RSS - הבמה שלכם
randomness