17 אוקטובר 2017,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

בלוגים

התמונה של מיכל נבט

מקרמה - סדנת מקרמה - סדנאות מקרמה בצפון / במרכז

ג', 10/10/2017 - 19:08 -- מיכל נבט

 מקרמה סדנת מקרמה סדנאות מקרמה בצפון במרכז www.halomot-michal.co.il  
אז מה זה מקרמה? מה עושים איתו? ואיך קיבל תפנית מודרנית ומיוחדת משנות ה-60 לשנות ה- 2000?
מקרמה הם סדרת קשרים מחוטים / חבלים היוצרים מרקם של טקטיל הטוויים ביד. הבסיס לטקסטיל עשוי קשר מקרמה המורכב מארבעה חוטים אותם קושרים לקשר בסיסי, ממנו ניתן ליצור את המקרמה.

התמונה של מיכל נבט

יום הולדת הישרדות - איך חוגגים יום הולדת הישרדות?

ג', 03/10/2017 - 18:11 -- מיכל נבט

יום הולדת הישרדות - שולחן הישרדות - שולחן מתוק בנושא הישרדות

נכון, הפעם ההפעלה נוטה להיות הפעלה לבנים.
מה פתאום אני מדברת על הפעלה לבנים - פשוט - החיבור הטבעי הגיע משולחן מעוצב בנושא שהכנתי ליום הולדת בנושא הישרדות. 

יום הולדת הישרדות - שולחן בר מתוק הישרדות

התמונה של זווית אחרת

איך לגרום לילדים לחייך חיוך טבעי בצילום

ג', 26/09/2017 - 17:31 -- זווית אחרת

כל הורה לילדים קטנים יודע איזו משימה קשה היא לגרום לילד להצטלם "יפה" וכמעט בלתי אפשרי לגרום לו לחייך חיוך טבעי למצלמה. לילדים קטנים אין סבלנות להצטלם. לא קל להשיג את שיתוף הפעולה שלהם וקשה יותר להוציא מהם חיוך טבעי בצילום. ברוב הפעמים שבהן אנחנו מבקשים מהילד לחייך, זה נראה כאילו יש לו כאב שיניים.....
אז איך בכל זאת ניתן לצלם את הילדים שלנו עם חיוך טבעי? הנה כמה טיפים:
1. להתחיל לדבר עם הילד, לשאול אותו מה הוא הכי אוהב לעשות? מה התוכנית שהוא הכי אוהב לראות? מי הכי מצחיק אותו בעולם? בד"כ כשילדים מספרים על משהו שהם אוהבים הם יחייכו תוך כדי הסיפור והעיניים שלהם יאירו.

התמונה של אליסה דריקר מן

קיבלתי דו"ח, מתי וכמה יירשמו לחובתי נקודות?

ב', 04/09/2017 - 10:31 -- אליסה דריקר מן
מהי שיטת הניקוד?
שיטת הניקוד נועדה להרתעה ולפיקוח על נהגים שמבצעים עבירות רבות. באמצעות השיטה המדינה נוקטת באמצעים מנהליים לשלול לנהגים רישיונות נהיגה ולכפות עליהם לבצע אמצעי תיקון שיקטינו את כמות העבירות שמבוצעות על ידם, ואולי בדרך גם לנסות להקטין את מספר תאונות הדרכים שבהן הם מעורבים.

התמונה של מיכל נבט

שולחן בר מתוק / שולחן בר מתוקים לאירועים

ה', 31/08/2017 - 13:23 -- מיכל נבט

שולחן בר מתוק / שולחן בר מתוקים לאירועי

שולחן בר מתוקים, שולחנות מתוקים לבת צווה, שולחן מתוק, בת מצווה, מיכל נבט עיצובים

אז את חוגגת בת מצווה? ומצאת כבר מי שינפח בלונים, מצאתם DJ שאתם אוהבים, ויש אולם, אבל המסיבה לא עוברת ללא שולחן בר מתוק!  כי על השולחן היפה שלך את יכולה בו לתת ביטוי לכל החלומות, אהבות, רצונות, תחביבים וההתעניינויות שלך.

התמונה של החיים על פי רוני

שוקולד בלגי

ד', 16/08/2017 - 15:42 -- החיים על פי רוני
מזיע עד לשד עצמותי נכנסתי רגע אל המטבח על מנת להכין  שני ספלי אספרסו. פתחתי את קופסת הקרטון, שלפתי מתוכה שתי קפסולות, הדלקתי מבעוד מועד את מכונת הקפה ותוך כדי כבר ארגנתי את שני הספלים. זהו ידעתי ! בו ברגע  הופיעה אשתי וצווחה לעברי: ' צא מיד החוצה, אתה מטפטף זיעה על כל הרצפה'. נלחצתי, הנחתי במהירות את שני ספלי הקפה על המגש ובדרך החוצה פתחתי את המקרר הוצאתי מתוכו כמה פרלינים של שוקולד בלגי וברחתי מידית מטווח האש של אשתי הזועמת. א' המאומן שלי חיכה לי בבריכת השחייה כשרצועות הטי-אר-איקס בידיו ובעיצומו של אימון כח אותו ביקשתי ממנו להתחיל עד שאגיע.
התמונה של החיים על פי רוני

פורסט גאמפ

ד', 16/08/2017 - 15:36 -- החיים על פי רוני
"run forest! run!" זעקה חברתו של פורסט-גאמפ בקלסיקה הקולנועית הבלתי נשכחת והאהובה. כמה אנרגיות היו בה בילדה הקטנה, חברת הנפש של פורסט שצווחה בכל כוחותיה על מנת לעודד את הילד החלש, החבר שלה, שהותקף על ידי חבורת ילדים בריונים רכובים. ופורסט נס. צווחות חברתו החדירו בו כוחות על טבעיים וריצתו הלכה וגברה חרף הקביים שקבעו את רגליו החלשות. הוא רץ עד שהקביים החלו להתפרק, והוא  רץ המום. זו הפעם הראשונה בחייו שהוא רץ ממש מהר בלי הקביים. כמו מי שהיה כלוא בתוך סוגר דחוק והנה לו זו הפעם הראשונה בחייו שהיו משתחרר ותחושת החופש משכרת את נפשו.
התמונה של החיים על פי רוני

ערוגת פרחים

ד', 16/08/2017 - 15:35 -- החיים על פי רוני
כל אחד מעמנו נולד ובחזקתו ערוגת פרחים. את הערוגה אנו מקבלים מאלוהים למשמורת. מן הרגע שנולדנו מחנכים אותנו לסולם ערכים שתפקידם לעזור לנו לטפח את ערוגת הפרחים שלנו. והפרחים שלנו הם בשיא תפרחתם, הם רעננים וזקופים, צבעוניים ומדיפים ריח משכר של מור ולבונה. וכל שעלינו לעשות משך זמן חיינו זה לטפח, לגזום ולהשקות את הערוגה שלנו. אבל לא סתם: יש לעבור פרח פרח, אחד אחד ולהעניק את תשומת הלב לבל יקמלו ויתייבשו הפרחים. ויש לנו בערוגה את פרחי ההשכלה, המשפחה, הבית, פרחי הפרנסה, הבריאות והכושר הילדים והנכדים לעתיד לבוא. והרי לא לכולנו יש את מירב הכוחות להעניק ולטפח את כל הפרחים.

עמודים

Subscribe to יומנים - RSS