17 דצמבר 2018,יום שני

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

ויק ויק על אבנים נוספות ממשפחת אבני האגת

Share

ויק ויק על אבנים נוספות ממשפחת אבני האגת

שלום לכם קוראינו המתמידים בשבוע זה נמשיך עם תת משפחת האגת ששייכת למשפחת הקוורץ קלצדוני בשבוע שעבר כתבנו על אבן האגת , אגת אפריקוט ואגת אש.
השבוע נתחיל עם אגת בוטצוואנה
המאפיין אבן זו כפי שאתם יכולים לראות בתמונות הם פסים דקים מקבילים זה לזה מעוגלים מפותלים וברורים מאד בהבדלי הצבעים שלהם וחדים מאד לעין לרוב בשילוב צבעים של שחור אפור ולבן והיותר נדירה היא בצבע ורוד  .
אבן זו מחזקת חשיבה על רעיונות יצירתיים מאפשרת זרימה עם רעיונות אלה ומובילה     אותנו להתמקדות ביישום רעיונות אלו , אבן זו היא אבן שמאזנת ומחזקת כח פנימי לעשייה .
אגת בלו לייס
המאפיין אבן זו הוא שהחלק העליון והתחתון שלה הם בגוון תכלת ולפעמים יש גם גבשושיות המשלבות צבע חום מקור שמה הוא בצבעי התכלת והלבן שלה המזכירים לנו תחרה .
אבן זו מעבירה לנו אנרגיות נעימות ועדינות זוהי אבן מרגיעה מאד וטובה מאד לתקשורת רגועה וזורמת , היא מתאימה למי שעובד מול ילדים או לאנשים שעובדים בהעברת ידע בתחומים שדורשים רוגע ושלווה .
אגת ג'אוד
אגת ג'אוד מאופיינת במערה שקיימת באבן ובצורתה המעוגלת וחלקה הפנימי מכוסה בהתגבשות קריסטלית כלשהי , כאשר שוברים את האבן מתקבלות שתי מערות קטנות זוהי מתנה מקסימה לזוג היא מסמלת את השלמות של היחד והידיעה שלכל אחת יש הייחודיות שלה , אבן זו מחזקת אסרטיביות וקבלת החלטות מסייעת בראית מצבים שונים והבנתם בצורה הנכונה היא מעניקה כח הכלה וכח התמודדות מול השונה.
זהו לשבוע זה שבת שלום מצוות ויק-ויק .

לאתר של ויק ויק>>

הוסף תגובה

randomness