18 פברואר 2019,יום שני

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

רשת המתנ"סים כרמיאל

בכרמיאל והסביבה

תושבי כרמיאל חיפשו את המטמון בעקבות לוחמים

Share

תושבי כרמיאל חיפשו את המטמון בעקבות לוחמים

מערכת הפורטל
תמונה ראשית - צלם: 
אלכס הובר
קרוב ל-100 תושבי כרמיאל מגיל 3 ועד גיל 70, השתתפו השבוע במשחק 'חפש את המטמון בעקבות לוחמים', פעילות ייחודית שהתקיימה לראשונה בהובלת רשת המתנ"סים כרמיאל, אגף הנוער העירוני ובשיתוף 'יד לבנים' כרמיאל. המשתתפים התחלקו לקבוצות של עד 20 אנשים והוזנקו מהאנדרטה המרכזית בעיר, שם קבלו את הרמז הראשון. לאחר מכן, המשיכו במסלולים השונים, כאשר כל רמז מוביל לאנדרטה אחרת בעיר לזכרם של הנופלים. בכל כתב חידה הופיע סיפורו של הנופל ובחלק מהאנדרטאות פגשו המשתתפים במשפחות שכולות ומהם שמעו ממקור ראשון על הבן שנפל.
התחנה האחרונה במשחק הייתה בית 'יד לבנים', שם קיבלו את פני המשתתפים שתייה חמה וסופגניות והתקיים טקס הדלקת נרות במעמד ראש העיר, עדי אלדר, יו"ר יד לבנים איציק כהן, מנכ"לית רשת המתנ"סים, ז'נט אסידו ונציגי המשפחות השכולות.
 
"העיר כרמיאל מנציחה בדרכים מכובדות את לוחמיה האמיצים שנפלו למען המולדת", מסר ראש העיר עדי אלדר. "העירייה מנציחה כל נופל בהקמת אנדרטה ייחודית ובאמצעות המשחק שנערך חשפנו את פועלם של הלוחמים והנחלנו ערכים של ציונות ומחויבות לבני הדור הצעיר, כשגם הדור המבוגר שחווה והשתתף במספר מלחמות במהלך חייו היה שותף לפעילות חשובה זו".
 
המשתתפים סיפרו על פעילות ערכית ומלמדת. את המקום הראשון במשחק קטפה קבוצת מועצת הנוער העירונית שעברה את כל המסלול הקשה בריצה וזכתה בכרטיסים לסופרלנד. כל משתתפי המשחק זכו בחוויה, תעודת הוקרה וכרטיסי כניסה לקאנטרי טופ קלאב כרמיאל. ברשת המתנ"סים מדווחים כי בעקבות האירוע המוצלח הם כבר עובדים על כתבי החידה הבאים למשחק שיהפוך למסורת.  
צלם - תמונות: 
אלכס הובר

הוסף תגובה

randomness