22 ינואר 2019,יום שלישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

אופנה, סטיילינג ואיפור

בכרמיאל והסביבה

מעצבת אופנה מכרמיאל שיצאה לכבוש את העיר הגדולה....

Share

מעצבת אופנה מכרמיאל שיצאה לכבוש את העיר הגדולה....

מערכת הפורטל
חלק מאיתנו מכירים את גולדי בתור הכותבת של הפורטל ואחראית שיווק דיגיטלי אבל הכישורים שלה לא מסתיימים בזה...

מי שמכיר יודע שלגולדי הייתה חנות בגדים יד שנייה המון שנים בכמה מיקומים בעיר המגניבה בינהם הייתה חנות גלריה במדרחוב..
היום לאחר כמה שנים מאז שנסגרה גולדי יוצאת בקמפיין הד סטארט ומנסה לכבוש את העיר הגדולה.
מה קרה חזרת לתחום האופנה?
אף פעם לא עזבתי, מי שעוקב יודע שתמיד התעסקתי במקביל בסטיילינג הפקות או אישי ולפני שנתיים עשיתי תפנית חדה והלכתי להגשים חלום.
שמעתי שיש קורס מהמדינה דרך משרד הכלכלה ממש כאן בכרמיאל. קורס תדמיתנות יסודי ומקיף ברמה הכי גבוהה בארץ, בהתחלה גיחכתי , היום אני מבינה כמה זה נכון. מדובר בקרוס שבו לומדים הכול החל משרטוט, דיגום חופשי, ציור אופנה, תפירה,תוכנת עיצוב, טקסטיל ומה לא בעצם. אני כמובן באתי עם רקע מטורף גם בסטיילינג, מיצוב חנויות וכל מה שקשור להבנה בזרות, בדים, תקופות. אחרי שיש לך חנות 5 שנים את רק מביטה בבגד ויודעת להגיד מאיזה שנה הוא לפי הגזרה, הבד, הצבעים ועוד.. בכל מקרה מדובר בקורס מאוד קשה וארוך של כמעט שנה כל יום מהבוקר עד הערב אבל פשוט נהנתי מכל רגע והיום אני מעצבת כל מה שיש לי בראש ויש לי את הכלים להכין הכול מהתחלה ועד הסוף.
את מעצבת מהבית?
שסיימתי את הלימודים ניסיתי אבל זה לא הלך לי, לא הייתה לי מוזה בכלל. היה לי צפוף והציוד לא היה מספק (ציוד בייתי) עד שלפני שלושה חודשים החלטתי לחפש מקום בתל אביב, אין מה לעשות בסופו של דבר שם הכול קורה ושם זה המקום לגדול ולהתפתח וכרמיאל כמה שהיא הבית שלי כאן אני מרגישה כמו ציפור ללא כנפיים. 
 היכן את מעצבת כיום?
היום אני חצי שבוע בתל אביב במקום שנקרא ה WORKSHOP שזה חלל מעצבים שיתופי,כמוני יש עוד כמה מעצבים, צורפים, צלמים, מעצבי מוצר ומה לא, מדובר בבניין שלם של כל טוב. קשה להסביר במילים מרוב שזה גאוני וכן אני שם פעמיים עד שלוש בשבוע בסטודיו מכינה את הקולקציה שלי.
מה זה הפרויקט הזה?
הדסטארט זה פרויקט שאני מבקשת תמיכה וכל אחד יכול לבחור את מדרגת התמיכה שלו, למשל יש חולצה מדליקה באפשר לרכוש מראש במחיר נמוך מהמחיר המקורי וככה כולם נהנים, גם התומכים וגם אני שמקבלת את הכסף מראש וככה יכולה לסיים את הקולקציה שלי.

אם  הפרויקט מעניין אתכם אשמח אם תתמכו בי ותעזרו לעוד כרמיאלית אולי להצליח ובגדול.

לחצו כאן לתמיכה בפרויקט
קדידטים:
דוגמנית : CLIL SIMKE  
צלם: :  EUGENE SOKOLENKO 
הפקת וידאו: HABLONDINIT

 

 

 

 

הוסף תגובה