23 ינואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
הפעלת יום הולדת בנות, חדר החלומות של מיכל, ימי הולדת קסומים בקונספט הכל כלול, התקשרי לפרטים: 052-4440065

יום הולדת חד קרן רעיון ליום הולדת בנות, הפעלת יום הולדת חד קרן

Share
התמונה של מיכל נבט
ש', 23/12/2017 - 22:11 -- מיכל נבט

יום הולדת חד קרן, רעיון ליום הולדת חד קרן, יום הולדת בנות חדר החלומות של מיכל,, יום הולדת בתל אביב, יום הולדת חד קרן - הוא הטרנד האחרון והפופולרי יותר לשנת 2018 - כך מסתמן מכל הבלוגים האחרונים בעולם. כמו שאתן בוודאי יודעות, אני עוקבת בדריכות אחרי כל החידושים בנושאי ימי ההולדת, כדי להיות הראשונה להביא את הניצוצות האחרונים בתחום :)

הפעלת יום הולדת חד קרן, היא ההפעלה מן היפות שערכתי.

וכך גם קרה שחגגתי יום הולדת חד קרן קסום למיה בת ה-9, אחרי שגם אני התאהבתי בקונספט החלומי. (עוד פוסט בנושא רא/י כאן: http://karmieli.co.il/node/21727)

טרנד נוסף המשתלב יפה ביום ההולדת חד קרן. בכל מקום ניתן לרכוש נעלי בית ופיג'מות - חד קרן, וכך אם תשלבי אותם יחד עם כמה אוהלים קטנים לבנות, תקבלי יום הולדת עם מסיבת פיג'מות מתוקה, שתתאים לגילאי 7-11 לפחות!

אז כמובן שגם תפרתי אוהל אינדיאני לבן וחגיגי וקישטתי בפרחים ובסרטים, ובלוכד חלומות שהכנתי עבורו.

יום הולדת חד קרן, חד קרן, רעיונות ליום הולדת חד קרן, יום הולדת בנות בכרמיאל - חדר החלומות של מיכל

למיה הכנתי זר להפעלת יום הולדת חד קרן, מקושט בפרחים מלאכותיים ממשי, וכמובן שגם אזניים קטנות היו שם. אמה של מיה ביקשה גם שולחן מתוק בנושא חד קרן, שעיצבתי באהבה רבה. ועוד הרבה רעיונות ליום הולדת חד קרן הכנתי.

חד קרן, יום הולדת חד קרן, רעיונות ליום הולדת חד קרן, הפעלת יום הולדת חד קרן, חד קרן הפעלה ליום הולדת

גם הציירת המיוחדת כל כך טוני ,הצטרפה אלינו לקשט את הבנות בסוסי קרן ובפרחים, ליום ההולדת חד קרן, רעיון צרופה של טוני התגבש תוך כדי תכנון ומחשבה על רעיונות ליום הולדת חד קרן. וטוני כשמו שניתן לראות מן התמונות לא אכזבה.
אף ילדה לא ויתרה על ציור פנים חד קרן שלה. וכולן יצרו לאחר מכן את לוכדי החלומות היפים שהכנתי, כשהשתמשתי באותו לוח צבעים של חד הקרן.

יום הולדת חד קרן, רעיונות ליום הולדת חד קרן, יום הולדת חד קרן בכרמיאל, חדר החלומות של מיכל
 

לאחר ההתכנסות, הבנות ציירו מעט, התאספנו לסדנת לוכדי חלומות שהכנו, כל ילדה הכינה לעצמה עבודה יפהפיה באמת!

יום הולדת חד קרן, לוכד חלומות לבנות, רעיונות ליום הולדת חד קרן, יום הולדת בנות בכרמיאל

הבנות התכבדו בכל המתוקים שהכנתי להן, על השולחן המעוצב בנושא חד קרן, ובעוגת חד הקרן, הצטלמנו ונפרדנו לאחר כשעתיים וחצי בחיבוקים ובנשיקות ממיה והוריה הנחמדים, מאלה זית הצלמת שצילמה את כל התמונות היפות האלה, ומטוני הציירת.

אהבת?  התקשרי לפרטים: 052-4440065 - חדר החלומות של מיכל ימי הולדת קסומים לבנות - אנחנו מגיעות גם לתל אביב, לשרון ואיזור המרכז. 

#יוםהולדתבכרמיאל, #יוםהולדתחדקרן, #חדקרן, #הפעלתיוםהולדתחדקרן, 

הוסף תגובה