16 דצמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

בחירות בכרמיאל

בכרמיאל והסביבה

bnr_lbkhyrvt_bkrmyl_2018

הרשת גועשת עקב דברי המועמדת לראשות העירייה רינה גרינברג

Share

הרשת גועשת עקב דברי המועמדת לראשות העירייה רינה גרינברג

תוכן פרסומי
תמונה ראשית - צלם: 
אלכס הובר
מערכת הבחירות בכרמיאל יצאה לדרך עם פתיחתו הרשמית של מטה הבחירות של סגנית וממלאת מקום ראש העיר הגב׳ רינה גרינברג.
נדמה שלמאות האנשים שהגיעו לאירוע שנערך בכיכר הסמוכה למטה מצטרפים אלפים רבים שצפו בנאומה ברשת, שיתפו והגיבו בתמיכה מעוררת התפעלות. חלקם אף הגיבו הלכה למעשה להצעתה של רינה ״לעשות גוגל״ על המתמודד משה קונינסקי ולחפש מה הוא עשה. ״אני חיפשתי מה הוא עשה בכל 55 שנותיו ולא מצאתי כלום. תחפשו גם אתם!״ ציוותה רינה בנאומה. ואכן, מנתונים שמופיעים בשירות הסטטיסטיקה של מנוע החיפוש גוגל ניתן לראות כי כבר עם עלייתו של הנאום לעמוד הפייסבוק שלה, פנו גולשים רבים למנוע החיפוש וביקשו להתרשם בעצמם מהתוצאות, זאת בהשוואה לימים שלפני הנאום בהם ישנו מספר אפסי של חיפושים לשמו. על פי נתוני השימוש נדמה כי בכל פעם שמישהו צופה בנאומה של רינה הוא רץ לגוגל.

מקריאת תגובות לפוסטים של המועמדים מתחזקת טענתה של גרינברג לפיה תושבי העיר תמהים לפשר עשייתו של קונינסקי. כך כתב חנן דומיין: ״3.5 שנים באופוזיציה, חצי שנה ליד עדי אלדר ועכשיו פיתאום יש תוכניות ויש עתיד… לא שמענו ממך ולא ראו אותך וראה איזה פלא חצי שנה אחרונה אתה במדורות ל״ג בעומר, אתה בצעדות, נפגש עם הנוער, הולך למימונות והבטחות רבות… נראה טוב, מדבר הרבה ולא עושה כלום…״.
 
ומנגד, מצטרף הרושם שעולה מפוסטים של תומכים רבים המתמקדים בעשייתה של גרינברג, כך למשל כתבה אחת הגולשות בשם אסתי נעלי: ״חושבת על רינה כאשה מופלאה שתרמה ותורמת רבות לעיר. זוכרת אותה כל כך לטובה עת ניהלתי והקמתי את השירות לקשיש ומרכז היום הראשון בכרמיאל. בין מרכזי היום הראשונים בארץ. עשתה הכל בהתנדבות עצומה, בתרומה לקידום פעילויות הקשישים… ולאחר מכן בסיועה העצום לקליטת העליה. הכל בשקט, בצנעה והרבה אהבה עד היום כסגנית ראש העירייה״. כך כתב אחד מיני רבים, יעקב ביטון, על העמוד הציבורי החדש של גרינברג: ״מנהיגה ללא פשרות, פועלת למען התושבים ללא לאות. מקורבת למקבלי החלטות ולבעלי השפעה לקידום אינטרסים של העיר ותושביה, מקצועית, ישרה, בולדוזר אמיתית, ראויה להיות ראש עיריית כרמיאל, תפתח את העיר ותוביל את העיר להישגים ולמקום ראוי״.
 
מן הרשת מצטיירת תמיכה ציבורית רחבה בגרינברג גם ברחובות העיר, ניתן להיווכח בכך מסרטון שהעלתה בעמוד הפייסבוק שלה, בו נשמעים תושבי כרמיאל מסבירים בפשטות מדוע ״רק רינה״ היא המועמדת שלהם לראשות העיר. ״היא על הכיפאק! זה אומר שהיא עושה דברים דברים לעיר, ואני מבסוט ממנה!״ אומר אחד המצולמים. אל המצולמים בסרטון מצטרפים גם מגיבים, שאחד מהם, מאיר בדר, כותב: ״רינה כיום היחידה שמתאימה לעיר כרמיאל, אישה משכמה ומעלה, ואם יש לה מה להגיד היא תגיד, ואם צריך גם פטיש על השולחן. רק רינה כיום מסוגלת להוביל את כרמיאל בעזה״ש להתפתחות חברתית וכלכלית.״
 
בינתיים נדמה שגוגל ופייסבוק זוכים לרייטינג גבוה בבחירות לכרמיאל, אנחנו נמשיך לעקוב ומזמינים גם אתכם להשמיע ולשמוע בזירה זו.
 
 
״אני חיפשתי מה הוא עשה בכל 55 שנותיו ולא מצאתי כלום. תחפשו גם אתם!״ הגב׳ גרינברג בנאומה באירוע פתיחת המטה שלה

צלם - תמונות: 
אלכס הובר

הוסף תגובה