20 פברואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

בחירות בכרמיאל

בכרמיאל והסביבה

bnr_lbkhyrvt_bkrmyl_2018

חיזוק נוסף לנבחרת החלומות של רינה גרינברג

Share

חיזוק נוסף לנבחרת החלומות של רינה גרינברג

תוכן פרסומי
את צוות האנשים המקיפים את רינה גרינברג במירוצה לראשות העיר כבר הכרנו באירוע פתיחת המטה שלה. 
השבוע הצטרף אליו שחקן נוסף, מר פיני אברהם, הלא הוא מאמן השוערים הותיק של עירוני קרית שמונה ולאחרונה מאמן השוערים של הפועל חיפה. אברהם הוא תושב העיר שגם שיחק בעברו כשוער ב״פועל כרמיאל״ איתה הוא חתום על שתי עליות ליגה. בהמשך דרכו, אימן את השוערים ב״בני סכנין״ שהיתה הקבוצה הראשונה מהמגזר הערבי שזכתה בגביע המדינה בשנת 2004 וממנה עבר לתפקיד מאמן השוערים בעירוני קרית שמונה. במשך 12 השנים שבהם אימן את השוערים בקבוצה, קצרה הקבוצה כל תואר אפשרי בכדורגל הישראלי: אליפות המדינה, גביע המדינה, גביע ״אלוף האלופים״ ו-5 גביעי טוטו. לכל אלו הצטרף רק בחודש האחרון הישג נוסף אליו היה שותף בתפקידו החדש בפועל חיפה והוא הזכיה גביע המדינה בו זכתה הקבוצה בפעם הראשונה מאז שנת 1974.
 
את תמיכתו בגב׳ רינה גרינברג לראשות העיר נימק אברהם בפשטות: ״מגיל 17 אני גר בצפון, שיחקתי בליגות הנמוכות וצמחתי ממשחק למשחק ומקבוצה לקבוצה. כתושב כרמיאל אני רוצה לראות בני נוער עושים את המסלול שאני עשיתי או סתם נהנים מספורט, דבר שהוא לא פחות חשוב. מהיכרותי עם רינה ועם מעשיה כמחזיקת תיק הספורט בעיר- אני יודע שהיא הבן אדם הנכון למשימה, ואני כמובן כאן לצידה לסייע בתחום״.
 
בפגישתם האחרונה הודתה רינה לאברהם על תמיכתו והוסיפה: ״אתה הגאווה שלנו בעיר, כל נער או נערה שמשחקים כדורגל מביטים בך ומרשים לעצמם לחלום להיות ה״פיני״ הבא שיצמח מכרמיאל. אני מודה לך על ההירתמות למען העיר ועל רצונך הכנה לסייע בקידום הספורט בעיר״.
 
אברהם מצטרף לצוות האנשים המקיפים את רינה בשנים האחרונות ומביעים תמיכה בה. ביניהם: אבי קוריאט, איש מפלגת העבודה, לימור מזור, ד״ר אלה בינר, ד״ר יוליה נוסבק, אמיר אזולאי ואירה אוסטרובסקי.

הוסף תגובה