20 פברואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

רינה גרינברג

בכרמיאל והסביבה

bnr_lbkhyrvt_bkrmyl_2018

ביטוח לאומי יש רק אחד

Share

ביטוח לאומי יש רק אחד

תוכן פרסומי
 ביום שני האחרון נחנך בניין ביטוח לאומי חדש שיספק את כל שירותיו לכ-200 תושבי כרמיאל והסביבה. המעון החדש והחדיש במרכז ניצנים (רחוב הכבאי 3), מחליף למעשה את השירותים שניתנו עד אז בשני מוקדים נפרדים: בבניין העירייה הישן בשדרות נשיאי ישראל, ובקניון כיכר העיר. מלבד לאיחוד השירותים, מציע המרכז החדש גם חניה חינם בשפע.
במעמד חניכת המבנה החדש נכחו ממלאת מקום ראש העיר הגב׳ רינה גרינברג, מנכ״ל הביטוח הלאומי מר מאיר שפיגלר ומנהלת הסניף הגב׳ סימה עמיחי. במעמד גזירת הסרט אמרה רינה: ״עובדי ומתנדבי הביטוח הלאומי עושים עבודת קודש. המבנה החדש שחנכנו בשיתוף פעולה הדוק עם מנכ״ל הביטוח הלאומי, יאפשר לכולם לקבל את השירות במקום אחד, כאשר המקסימום שיצטרכו לעשות הוא לעלות או לרדת קומה. לגזור סרט זה נחמד, אבל אני מתרגשת יותר מהמחשבה על השירות המשופר שלו יזכו תושבי העיר. אם לא הייתי בטוחה שחניכת המבנה באה אך ורק למען שיפור השירות לתושב - לא הייתי גוזרת את הסרט״.
 
בסניף החדש יעבדו כ-60 עובדי הביטוח הלאומי וכן מתנדבים ונותני שירות נוספים: רופאים ומעריכים מקצועיים. קומת הקרקע תרכז את קבלת הקהל והשירות בנושא הוועדות הרפואיות, הגביה והגימלאות השונות (נכות כללית, נכות עבודה והבטחת הכנסה). בקומות השניה והשלישית ירוכזו כל יתר המחלקות ובהן גם יתקיימו הליכי קבלת ההחלטות בנוגע לפניות האזרחים.
 
מנהלת סניף הביטוח הלאומי בכרמיאל, סימה עמיחי, מסרה כי ״סניף כרמיאל ידוע בשירות שאנחנו מעניקים, הסניף מדורג באופן קבוע במקומות הראשונים בארץ בסקרי שביעות הרצון של הקהל. למרות התנאים הפיזיים הלא מוצלחים בסניף הישן, תמיד הקפדנו על מתן שירות אדיב, רגיש ומקצועי לכל הפונים, עכשיו גם ניתן להם בית נעים ויפה עם תנאים פיזיים שמכבדים כל לקוח שמגיע לפתחנו. היחס והכבוד לאזרח נמצאים בראש סדר העדיפויות של צוות העובדים בסניף שלנו, ממקבלי הקהל ועד אחרון העובדים. אנחנו דוגלים בשירות מכבד, רגיש ומקצועי תוך מיצוי מלא של זכויות האזרח״.
 
כולנו נזקקים לשירותי הביטוח הלאומי מסיבה כזאת או אחרת מפעם לפעם. בין אם מדובר בתהליך ארוך או באינטראקציה חד פעמית, השאיפה היא ששירותי המדינה לאזרח יהיו פשוטים, נגישים וככל שניתן יעילים, שכן הזמן הוא מצרך יקר. בכרמיאל נעשה צעד אחד בכיוון הנכון גם בתחום זה.
 
לפרטים: אבי קוריאט, דובר מטה הבחירות של רינה גרינברג, 054-2888030
 
:בתמונה חניכת מבנה ביטוח לאומי החדש (צילום: לימור מזור)

הוסף תגובה

randomness