20 ינואר 2019,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

בחירות בכרמיאל

בכרמיאל והסביבה

bnr_lbkhyrvt_bkrmyl_2018

ממלאת מקום ראש העיר קוראת להיערכות נרחבת לקליטת תושבים מן הדרום בכרמיאל

Share

ממלאת מקום ראש העיר קוראת להיערכות נרחבת לקליטת תושבים מן הדרום בכרמיאל

תוכן פרסומי
 סגנית וממלאת מקום ראש עיריית כרמיאל הגב׳ רינה גרינברג יצאה בקריאה לראש העיר ליזום מהלך עירוני רחב היקף לקליטת תושבים מן הדרום.
קריאה זו הובאה לראש העיר בבוקר יום ראשון האחרון, שהגיע לאחר סופ״ש קשה של מטחי רקטות ששוגרו לישובים בעוטף עזה, במשך היום והלילה. מתוך מכתבה של רינה: ״אני פונה אליך על מנת שתוביל יוזמה לפתיחת הלב והבית שלנו לאירוח תושבים מהדרום וילדיהם, לחופשת קיץ נורמלי. עוד אני מבקשת שהעירייה תיערך לאספקת פתרונות זמניים ותעודד משפחות כרמיאליות לאירוח אלה המעוניינים לקחת הפוגה, מנוחה או מקלט מפני הטרור.״
 
ראש העיר נענה לקריאתה של רינה, פירסם סטטוס הקורא לאירוח תושבים מן הדרום ואף רתם את המתנ״ס להיות הגורם המקשר ביניהם. נדמה שהעלאת הנושא על סדר היום על ידי רינה הועילה לקידום הנושא וכך היא ביקשה למסור: ״אני שמחה שראש העיר נענה לבקשתי ופירסם סטטוס לעידוד קליטת משפחות מן הדרום ואף רתם את המתנ״ס לסייע במשימה. כרגע, נדמה שהמצב מתחיל להירגע, אך אם תהיה הסלמה אדרוש ואפעל על מנת להרחיב ולהפוך את הסיוע העירוני למשמעותי הרבה יותר. מי עוד כמונו, שספגנו אש בעצמנו, ראוי שיגלו הזדהות עם אחינו תושבי עוטף עזה״.


הוסף תגובה

randomness