20 פברואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
הפעלת יום הולדת בנות, חדר החלומות של מיכל, ימי הולדת קסומים בקונספט הכל כלול, התקשרי לפרטים: 052-4440065

יום הולדת בוהו שיק רעיון חדש ליום הולדת בנות 2019, הפעלת יום הולדת בוהו שיק

Share
התמונה של מיכל נבט
ד', 28/11/2018 - 23:20 -- מיכל נבט

יום הולדת בוהו שיק רעיון ליום הולדת בנות, הפעלת יום הולדת בוהו שיק

מקור
מחפשת רעיון חדש ליום הולדת? שואלת את עצמך מהו הטרנד הבא אחרי יום ההולדת לשבור את הקרח, יוניקורן - חד קרן? הטרנד לשנת 2019? הטרנד הבא הולך להיות - יום הולדת בוהו שיק - שהוא קונספט חמוד רענן וצבעוני שהולך לכבוש את הילדות לפחות לשנתיים הבאות!!

ואני כמו תמיד, מנסה להיות בן הראשונות להביא את הטרנדים החמים לשוק - כן לא רק חולמת :) כבר יוצרת תופרת, מתכננת ומנסה להסביר לכן האמהות, איזה חן וכמה אפשרויות טמונות בנושא הבא שלנו.
בוהו שיק - הוא נושא המשלב את סטייל הבוהמי / היפי / אינדיאני, שלוש מילים בעלות משמעות המסמלת חופש, התנערות מכבלי הנורמה, אהבה סימפטיה רכות, יחד עם חיספוס טבעי וקרבה לטבע. יש לי השערה למי הנושא הזה ידבר ואני שמחה על כך מאד!

כל האמהות המתחברות לצד הקרוב לטבע, המגדלות את ילדיהן ברוח חופשית אוהדת ומלאה באהבה ודוגלות בהתנסות תוך כדי למידה, תתחברנה לנושא הבוהו שיק.
הבת שלך היא ילדת טבע? אוהבת לטייל בשדות ברגליים יחפות ופרחים בשער? זהו - מתחבר..
הסטייל החדש יכול להיות מסוגנן בצורה מחוספסת כשהפעילות נעשית מחוץ לבית, בפארק, בחצר הבית, או בסלון הבית בתנאי מזג אוויר לא נעימים.

מה עושים ביום ההולדת?  המון רעיונות חדשים אני מבשלת לכם.. הזמנה חדשה, משחקים חדשים מדליקים, יצירות וצבעים חדשים, מוסיקה מתאימה, וגם ריקודים שיתאימו לסטייל המדליק הזה.
אני יודעת שגם אתן המפעילות קוראות את הרעיונות שלי, ומתכננות את הטרנד הבא שלכן.. וזה טוב! זה עוזר לכולנו לקדם נושאים וטרנדים חדשים למסיבות הנהדרות שלנו :) 
בהצלחה!

נתראה ביום ההולדת החדש אצלי בחדר החלומות של מיכל בכרמיאל, או אצלכם.

הפעילויות שלי תמיד מותאמות לגיל החוגגות, וכפי שאני מתכננת אותו הולך לככב גם במסיבות בת מצווה יפהפיות!
רוצה פרטים? השאירי הודעה כאן למטה, ואשמח ליצור איתך קשר.

באהבה שלכן מיכל.

הוסף תגובה

randomness