21 ספטמבר 2018,יום שישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

חדשות

בכרמיאל והסביבה

5136_bunner_karmielim_1170_1783
rina_1170
bnr_lbkhyrvt_bkrmyl_2018
gyvr_1170

ראיון עם רינה גרינברג - משלבת כוחות עם עדי אלדר

Share

ראיון עם רינה גרינברג - משלבת כוחות עם עדי אלדר

איימי גיל מקס הנדלר
תמונה ראשית - צלם: 
אלכס הובר

יש עוד מה לעשות בעיר, רינה טוענת, "וזה לגיטימי שתושבים מסתכלים מה עוד ניתן לעשות, זה טבע האדם, אבל סקר שערכנו לפני כשנה, מראה על שביעות רצון של תושבים".

רינה קיבלה את פניי בחיוך גדול, אישה עם לב זהב אומרים עליה, פעם הייתה עוזרת לכל העולים החדשים מפאת קשיי הסתגלות ושפה, היום כולם יודעים שרינה אוהבת ותמיד מוכנה לנסות ולעזור.
רינה כל כך אוהבת את העיר שהיא מבקשת להתחיל דווקא בסכסוך שהיה בינה לבין עדי, הכל בנוגע לסדרי עדיפויות. "הכל כבר מאחורינו, המטרה של אהבת העיר, עשייה והשפעה חשובה יותר, אין בי עלבונות או נקמנות" היא אומרת, כל כך הרבה שנים של הצלחה, זה מה שחשוב, אנחנו ממשיכים לבנות את העיר.
עשייה רצופה ולא פוסקת, בית ספר הטכני של חיל האוויר בהקמה, ועוד פרויקטים בדרך, אחרי הבחירות נבדוק מה אפשר לעשות עם תאגיד המים , גם לנו זה יקר.
יש עוד מה לעשות בעיר, רינה טוענת, "וזה לגיטימי שתושבים מסתכלים מה עוד ניתן לעשות, זה טבע האדם, אבל סקר שערכנו לפני כשנה, מראה על שביעות רצון של תושבים" , תמיד יש צעירים שיעדיפו את העיר הגדולה וגם את המצפים שמסביב.
 לגבי עסקים: יצאנו עם קמפיין של קונים בעיר, לפרגן לכל העסקים, הנחייה ברורה שמר עדי אלדר נתן לכל עובדי העירייה והמתנ"ס ואנחנו נותנים ייעוץ עיסקי לעסקים במחיר סמלי,
בתרבות: פעילויות קיץ בשדרה, פארק המשפחה, מימונה, הבריכה, חוגים, אחת עשרה בתי ספר ללוחמה: ג'ודו, האבקות, קארטה, קרב מגע, האבקות תאילנדית ועוד. היכל תרבות מביא לנו את המופעים הכי מדוברים והזמרים הכי אהובים, לבני 18 ומעלה יש מועדונים, פסטיבל המחולות כמובן.
ביטחון בעיר, מאז פרוייקט עיר ללא אלימות, נתוני משטרה מוכיחים ירידה של חמישים אחוז בצריכת אלכוהול, פרוייקט משעול , סיירת הורים ועוד פרויקטים מדהימים בעיר.
רינה מדהימה אותי בנחת, בבטחון הקיים בה שמקנה רוגע למי שיושב מולה.
וכל זאת למרות יומה הארוך, יום שספק אם אני הייתי מצליחה לעמוד בו.
באנרגיות שיש לה ושעות עבודה אין סופיות.

הוסף תגובה