20 ספטמבר 2018,יום חמישי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

דרושים

בכרמיאל והסביבה

תעסוקה בכרמיאל

Share

תעסוקה בכרמיאל

חיים קיסוס

התעסוקה היא השיקול המרכזי בבחירת מקום מגורים. כרמיאל היא עיר מתפתחת וככול שהיא גדלה כך יש יותר מקומות עבודה. למרות זאת, עדיין כרמיאלים רבים מחפשים את מקומם בשוק העבודה.

התעסוקה היא השיקול המרכזי בבחירת מקום מגורים. כרמיאל היא עיר מתפתחת וככול שהיא גדלה כך יש יותר מקומות עבודה. למרות זאת, עדיין כרמיאלים רבים מחפשים את מקומם בשוק העבודה . בפורטל כרמיאלי תמצאו לוח דרושים- הן של דורשי עבודה והן של המעסיקים. בדרושים יפורסמו משרות חמות ומעודכנות ובמקביל כל דורש עבודה יוכל לפרסם את עצמו ואת סוג העבודה שהוא מחפש כך שכל מעסיק יוכל באופן ישיר למצוא דורש עבודה כרמיאלי מתאים. בנוסף, בפוטל כרמיאלי יהיה אפשרי למצוא הכוונה מקצועית שתכלול יעוץ ומכוני מיון, יעוץ והכנה לראיון עבודה הכוללים טיפים רבים מהכנת קורות חיים ועד הכנה לראיון עבודה. פורטל כרמיאלי יאגד בתוכו את כל הארגונים בנושא תעסוקה כגון- מט"י ,ההון האנושי, לשכת התעסוקה ומכוני תעסוקה שונים. כרמיאלי עוזר לכרמיאלי זוהי הסיסמא ובמקום שיש פרנסה יש הצלחה.
לשכת התעסוקה מציעה שירות המשלב בית לחותמי האבטלה בשילוב עם מערכת לחיפוש עבודה. את השירות ניתן לקבל על ידי נציגות הלשכה ומאגר עבודות אינטרנטי וידני, המתעדכן בכל יום. אפיקי החיפוש תחילים בהיצע עבודות ייצור בעיר, דרך משרות מותאמות לצרכים אישיים ועד למשרות אקדמאיות ובכירים. שירות חתימת האבטלה שודרג באופן מהותי, ע"י מערכות סריקת אצבע מתקדמות, החוסכות את תורים ארוכים ומתח מיותר.
מרכז ההון האנושי הנו מוקד משותף ישובי הנותן מגוון ורצף של שירותים בתחומי העצמה, השלמת השכלה, הכשרה, יזמות עסקית, השכלה גבוהה ותעסוקה למגוון האוכלוסיות תחת קורת גג אחת. צוות מרכז ההון האנושי מסייע לפונים בכתיבת קורות חיים, הכוונה מקצועית , הכשרה מקצועית, אימון אישי, הפנייה לעבודה וליווי גם לאחר מציאת תעסוקה.
מובטליקו קבוצה פתוחה לדורשי עבודה, לעובדים דרושים, הפצת קורות חיים ,חיפוש המישרה המתאימה.... וטיפים בכל הנוגע לנושא . את האתר הקים משה בן אבו מכרמיאל שחיפש עבודה וקיווה שדף כמו זה שהעלה לאויר, יעזור לו למצוא עבודה.
גם הוא לא חשב שהאתר יגרוף הצלחה עירונית שכזאת. תושבים ומעסיקים מכל העיר והסביבה פונים אליו בבקשה לחיפוש והצעות עבודה.
תוכנית מעברים מפעילה מרכזי תעסוקה מקומיים המשותפים למספר מועצות אזוריות. מרכזים אלו מהווים תשתית תעסוקתית העוסקת בקידום התעסוקה באזור כחלק מהפיתוח הכלכלי מקומי ונותנת מענה למגוון של צרכים תעסוקתיים לתושבים ולקהילות. התכנית פועלת בגישה קהילתית ומבוססת על שלושעקרונות עבודה מרכזיים - פיתוח הון קהילתי כמנוף לתעסוקה, פיתוח הון אנושי ופיתוח מערכת משולבת של הגורמים והשירותים האזוריים הקשורים לתעסוקה.

קטגוריה: 

הוסף תגובה