23 ספטמבר 2018,יום ראשון

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

בחירות בכרמיאל

בכרמיאל והסביבה

gyvr_1170
5136_bunner_karmielim_1170_1783
bnr_lbkhyrvt_bkrmyl_2018
rina_1170

השבוע של קונינסקי

Share

השבוע של קונינסקי

אלירן, מטה קונינסקי

בשבוע האחרון נפגשו משה קונינסקי ופעיליו עם שני קהלים חשובים: הצעירים בפאבים ובעלי הכלבים בעיר שדורשים הקמת פארק לכלבים. ביום שישי השתתף קונינסקי באירוע שטח בעיר וגם פגש את קותי סבג מהאח הגדול.

בשבוע שעבר נפגש משה קונינסקי עם כשלושים בעלי כלבים בעיר כרמיאל בפארק רבין בעיר שהגיעו עם כלביהם ודורשים מהעירייה זה מספר שנים להקים פארק לכלבים בעיר בו יוכלו הכלבים לרוץ משוחררים בחופשיות כפי שקיימים ברוב הערים בישראל.
בעלי הכלבים שעד עתה דחתה העיריה את בקשותיהם, רצו לשמוע על עמדתו של קונינסקי בנושאים אלו. קונינסקי שהגיע עצמו עם כלבו, שלג בן השש, מסוג סמויאד, הבטיח לתושבים להקים שני פארקי כלבים בעיר: אחד באזור שכנות רבין והשני באזור של השכונות הוותיקות.
קונינסקי סיפר לבעלי הכלבים כי את כלבו שלו הוא אימץ יחד עם משפחתו מהכלביה ביסעור וכי הכלב היה מיועד להמתה בגלל נכות והקונינסקים הצילו אותו ברגע האחרון.
לאחר המפגש עם בעלי הכלבים, ערך קונינסקי יחד עם פעיליו סיבוב פאבים בעיר ופגש בתושבים צעירים שהתעניינו לשמוע על תוכניותיו עבור צעירי העיר. קונינסקי סיפר להם כי עיקר עשייתו תוקדש ליצירת מקומות עבודה ודיור בר השגה לצעירים אך גם התרבות וחיי הלילה לא פחות חשובים וכי אין סיבה שרוב צעירי העיר ילכו לבלות בישובים אחרים. קונינסקי נתן כדוגמא את הערים חולון ובת ים שראשי העיר שלהן הצליחו לפתח חיי לילה למרות שהן גובלות עם תל אביב, מלכת חיי הלילה, ואמר כי הוא למד את הנושא והוא מתכוון לגבש צוות חשיבה עם צעירי העיר כדי להפוך את המגמה ולמשוך צעירים מחוץ לכרמיאל לבוא לבלות בעיר במקום המצב ההפוך שקורה בעיר כיום.
למחרת הסתובב קונינסקי יחד עם פעיליו  במרכז העיר ופגש עשרות תושבים שלחצו את ידו בחמימות והביעו את תמיכתם. לקינוח פגש קונינסקי את קותי סבג, זוכה העונה הרביעית של האח הגדול. קותי סיפר לקונינסקי חוויות מבית האח הגדול ומתוכניתו בערוץ 24 וקונינסקי התעניין אם קותי יוכל לסייע לאמנים צעירי העיר בתחילת דרכם אם וכאשר תעלה עונה נוספת לתוכניתו בערוץ 24. השניים הסכימו להמשיך ולשוחח על העניין לאחר בחירתו של משה לראשות העיר.

הוסף תגובה

randomness