23 ינואר 2019,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon

סוף להשמנה במחשבה תחילה!!!

Share
התמונה של יואל שחר
ה', 10/10/2013 - 12:54 -- יואל שחר

שמי יואל שחר,

בשנה האחרונה, עזרתי ל-עשרות אנשים לרדת במשקל ולשמור עליו דרך שינוי חשיבתי תודעתי.

בנוסף לזה עזרתי למספר אנשים להיפתר מתופעות / הרגלים אחרים כמו חשש לדבר לפני קהל, בעיות אסטמה, עישון  וכו'.

בחמש שנים אחרונות אני חוקר לעומק את תחום התת-מודע, כוח המשיכה ושאר תופעות התנהגותיות אחרות נשלטות ובלתי נשלטות.

תוכנת ההפעלה של בני האדם, בנויה מארבעה שלבים: מחשבה, רגש, פעולה ותוצאה (אלון אולמן, קוד המנצח). אדם הסובל מהפרעות אכילה, משקל עודף,  אימץ בתת הכרה שלו סיפור פנימי של אדם שהאוכל מנהל אותו. כל הדיאטות לא מטפלות באופיו או בחשיבה של האדם אלא רק אומרות לו מה לעשות או לא לעשות: "תאכל בריא" או "אל תאכל את זה"; כלומר, הדיאטות לא בעצם משנות את החשיבה או את האופי של האדם, אלא משנות רק את הפעולות המייצרות תוצאות. ברגע שאדם מגיע למשקל הרצוי, ומפסיק את הפעולות, גם התוצאות האחרות לא מאחרות לבוא, דהיינו שוב יש עליה במשקל ולעיתים קרובות גם חזרה למשקל הקודם או אפילו מעבר לו.

מיזם "מיינד שייפ" גורם לשינוי  של המחשבה ועקב כך מייצרת רגש שונה המביא לפעולות אחרות ובהתאם לכך גם לתוצאות אחרות. כך נוצר שינוי באופיו של האדם לגבי האכילה – אין עוד חשיבה של אדם "שמן" או אדם המנוהל על ידי האוכל.

התוכנית בהגדרה   אינה תכנית דיאטה, אלא היא דרך המשנה חיים.

מטרת מיזם "מיינד שייפ" הוא לשחרר אנשים הסובלים מהפרעות אכילה ו/או משקל עודף מהתלות באוכל; לגרום להם להפסיק להיות מנוהלים על ידי האוכל;  לאכול מהסיבות הנכונות של  צורך קיומי; ללמדם הרגלי אכילה תקינים כך שיוכלו לאכול בכל מקום שהם מעוניינים, כל מזון שיחפצו, מתוך הנאה, ועדיין לשמור על משקל תקין. מיזם "מיינד שייפ" אינו מתיימר להציע תכנית אכילה, אלא לטפל בכל אותן סיבות המביאות לאכילה לא מאוזנת.

לקריאה נוספת והצטרפות למייזם --- >   www.themindshape.com

הוסף תגובה